AZS - AZS informacje

Nocne igraszki z AZSem

PDF Drukuj

W nocy z 1 na 2 kwietnia 2014 roku w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbyła się impreza pod tajemniczą nazwą „Nocne igraszki z AZS UŚ”. Organizatorem wydarzenia był Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Śląskiego we współpracy ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Więcej…
 
AZS sekcje - Kolarstwo Gorskie

Kolarstwo

PDF Drukuj

Zapraszamy na zawody w kolarstwie górskim w ramach Akademickich Mistrzostw Śląska: Więcej…

 
AZS sekcje - Snowboard / Snowboard Akrobatyka

Słoneczny SNOWBOARD!

PDF Drukuj

W dniach 20-23 marca w Białce Tatrzańskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie organizowane przez Klub Uczelniany AZS UŚ Katowice.  Zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności  w trudnych warunkach pogodowych, jednak atmosfera oraz dobre humory dopisywały przez cały czas trwania zawodów.

Więcej…
 
AZS - AZS informacje

MASAŻ ZA FREE

PDF Drukuj

Mamy dla Was coś na rozluźnienie- w każdą środę i czwartek w godz. 15-18 można skorzystać z darmowego masażu (sportowy lub leczniczy). Zapisy przyjmujemy w biurze, a warunek jest jeden- aktualna legitymacja AZS UŚ.  Akcja trwa od 19. lutego do 11.czerwca.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 
AZS sekcje - Aerobik

Aerobik odwołany

PDF Drukuj

Dzisiaj (czwartek 30.01) zajęcia sekcji aerobik odwołane. Zapraszamy od wtorku 04.02.14.

 
AZS sekcje - Siatkowka Mezczyzn

Awans siatkarzy do Finałów AMŚL!!!

PDF Drukuj

Dużym sukcesem zakończyły się rozgrywki grupowe naszych siatkarzy, którym po kilku latach przerwy udało się awansować do Finałów Akademickich Mistrzostw Śląska.

Bilans 4 zwycięstw i 2 porażek pozwolił na awans z drugiego miejsca za zespołem Politechniki Śląskiej Gliwice, z którą to przegraliśmy dwukrotnie po bardzo wyrównanych meczach 1:2.

W pokonanym polu zostawiliśmy ŚUM Zabrze pokonując ich dwukrotnie po 2:0 oraz Humanitas z Sosnowca, z którym wygraliśmy również dwukrotnie po 2:0.

Dzięki awansowi do najlepszej czwórki zapewniliśmy sobie ponadto awans do Półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski co jest dla nas dużym sukcesem!.

Uniwersytet Śląski w tegorocznych rozgrywkach reprezentują następujący studenci:

Łukasz Szablewski, Tomasz Tomczyk, Kornel Przystał, Tomasz Matusik, Maciej Janikowski, Krzysztof Janko, Michał Dudek, Przemysław Synowski, Karol Szumowski, Daniel Zych, Tomasz Winiarski, Michał Kalinowski.

Trenerem zespołu jest Krzysztof Zabielny

 
AZS sekcje - Step

STEP 23 grudnia

PDF Drukuj

Ostatnie zajęcia w tym roku! Zapraszamy 23 grudnia o godz. 18:15.

 


<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

YouTube

youtube

Rejestracja na WF

Studenci chcący zarejestrować się na zajęcia z WF proszeni są o dokładne zapoznanie się z regulaminem SWFiS oraz warunkami zaliczenia zajęć z WF zamieszczonymi na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że szeroka oferta proponowanych zajęć rekreacyjno-sportowych zaspokoi wymagania wszystkich i każdy znajdzie coś dla siebie.

Do zobaczenia na zajęciach - kadra SWFiS

Fakultety z WF

Osoby zainteresowane dodatkowymi emocjami sportowymi na boisku zapraszamy na zajęcia fakultatywne, które odbywają się codziennie na naszych obiektach.

Sprawdź, przyjdz i zagraj. Satysfakcja gwarantowana.

Legitymacja ISIC-AZS

Legitymacja ISIC-AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki której masz możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC oraz zniżek i korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

top