AZS - AZS obozy

OBÓZ AIKIDO

PDF Drukuj

Zbiórka na wyjazd AIKIDO do Koprivnicy dnia 07.08.2015:

- KATOWICE godz. 9:00

- PAWŁOWICE godz. 10:30

 
AZS - AZS informacje

Zniżka w GO SPORT!

PDF Drukuj

Od piątku do poniedziałku 12-15 czerwca we wszystkich sklepach GoSport dla wszystkich Azetesiaków  30% zniżki! (na rzeczy nieprzecenione, bez rowerów i bez łączenia z naszą stałą zniżką)

Cały towar dla nas jeszcze przed wyprzedażami... Atakujcie... I nie zapomnijcie zabrać ze sobą legitymacji AZS;-)
Regulamin promocji na www.gosport.azs.pl


alt

 
AZS sekcje - Lekkoatletyka

Sukces Naszych lekkoatletów!

PDF Drukuj

         W dniach 22-23.05 w Łodzi odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Nasza reprezentacja przywiozła z mistrzostw medale zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i w klasyfikacji uniwersytetów.

W klasyfikacji generalnej Akademicką Mistrzynią Polski w biegu na dystansie 1500 m została studentka I roku Prawa UŚ Monika Hałasa. Na dystansie 800 m Monika zajęła drugie miejsce. 

W klasyfikacji uniwersytetów pierwsze miejsce na podium w pchnięciu kulą należy do Joanny Kijanki, studentki I roku Inżynierii Biomedycznej. Trzecie miejsce w rywalizacji uniwersytetów  zdobyła sztafeta 4 x 400 m kobiet w składzie: Monika Hałasa, Martyna Puschhaus (I rok pedagogiki), Julia Korzuch (I rok Chemii) i Agnieszka Szurko (IV rok Filologii Francuskiej).

Wśród mężczyzn najlepszym okazał się Mateusz Dłutek (student III roku Informatyki), który zdobył złoto w skoku wzwyż w klasyfikacji uniwersytetów.

          Gratulujemy naszej reprezentacji oraz trenerowi mgr Stanisławowi Bonkowi! Życzymy dalszych sukcesów!

DSC 0156

Więcej…
 
AZS sekcje - Trójbój siłowy

Ból przemija, duma zostaje na zawsze

PDF Drukuj

                W dniach 8-10 maja AZS Uniwersytetu Śląskiego  przywitał w Katowicach zawodników z całego kraju na Akademickich Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym klasycznym. Zawody rozgrywane w tej dyscyplinie cieszą się sporą popularnością w środowisku akademickim, o czym niech świadczy fakt, że w tym roku na hali MOSiR w Szopienicach wystartowało 239 atletów z 49 uczelni. Klasyfikacja prowadzona była w ośmiu kategoriach wagowych: 59, 66, 74, 83, 93, 105, 120 i +120 kg oraz również w typach uczelni.

alt

Więcej…
 
SWFIS - SWFIS informacje

Maraton Fitness

PDF Drukuj

W dniu 9 maja br. w Studium WF i Sportu Uniwersytetu Śląskiego odbył się Maraton Fitness. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i gratulujemy.

Więcej…
 
AZS - AZS informacje

Chwalimy się!

PDF Drukuj

TVP Katowice przygotowała krótki materiał o działalności naszego klubu oraz o naszej drużynie Futsal Ekstraklasy! Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni i zauważeni, jako największy klub AZS na Śląsku. A wszystko dzięki Wam Azetesiaki!!! Fajnie, że jesteście z nami:-D

*oglądajcie od 7:36

 
AZS sekcje - Aerobik

Fitnessowy 30 kwietnia !

PDF Drukuj

Przypominamy, że 30 kwietnia zajęcia sekcji aerobiku odbywają się wg następującego planu:

18:00 TBC

19:15 BOKWA

Zapraszamy! :-)

 


<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10

YouTube

youtube

Rejestracja na WF

Studenci chcący zarejestrować się na zajęcia z WF proszeni są o dokładne zapoznanie się z regulaminem SWFiS oraz warunkami zaliczenia zajęć z WF zamieszczonymi na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że szeroka oferta proponowanych zajęć rekreacyjno-sportowych zaspokoi wymagania wszystkich i każdy znajdzie coś dla siebie.

Do zobaczenia na zajęciach - kadra SWFiS

Koszulki T-shirt

koszulki-azs-250px

Legitymacja ISIC-AZS

Legitymacja ISIC-AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki której masz możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC oraz zniżek i korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

top